Medalowy weekend lekkoatletów UKS „Czwórka”

W miniony weekend w Kielcach odbyły się aż trzy zawody lekkoatletyczne, w których zawodnicy UKS ?Czwórka? zdobyli aż 13 medali.

W Mistrzostwach Województwa Młodzików do lat 15 złote medale i tytuły mistrzów województwa zdobyli:

*Anastazja Kaczmarek w biegu na 100 m ? 13.89 s. rek. życiowy oraz 300 m ? 44.90 s.-  rek. życiowy ? to najbardziej wartościowe wyniki zawodów!

*Bartosz Kowalski w skoku w dal ? 4,80 m oraz w wieloskoku ? 10,90 m

*Jakub Strzelecki – w skoku wzwyż 140 cm oraz w rzucie dyskiem 27,23 m –  rek. żyć.

Drugie miejsca i srebrne medale wywalczyli:

*Aleksander Walczyk w pchnięciu kulą ? 8,18 m

*Paula Stawowiak w pchnięciu kulą – 7,60 m

Trzecie miejsca i brązowe medale zdobyli:

*Aleksander Walczyk w rzucie dyskiem – 24.11 m (rekord życiowy)

*Sztafeta 4×100 m dziewcząt w składzie: Sandra Miśkiewicz, Paula Stawowiak, Julia Chamera, Anastazja Kaczmarek

W Mistrzostwach Województwa w Wielobojach Patrycja Mucha zdobyła złoty medal w 7-boju (80 m p/pł, kula, skok wzwyż, 200 m, skok w dal, rzut oszczepem, 800 m), zdobywając 2452 pkt

W Lekkoatletycznej Świętokrzyskiej Sztafecie Pokoleń Wiktoria Bochniak uzyskała swoje najlepsze wyniki w tym roku oraz złote medale w swojej kategorii wiekowej:w rzucie dyskiem 1 kg – 27,71  m oraz w pchnięciu kulą (3 kg) – 9,77 m. Ogromne gratulacje!

W sobotę, w Starachowicach – podczas Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych ? zawodniczka naszego klubu – Anastazja Kaczmarek w biegu na 80 m wywalczyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni województwa w kategorii 2008-2009.