„Zmiana Klimatu” obchodzi drugie urodziny. Koncerty Izzy and the Black Trees i Moriah Woods

Koncert i taneczną balangę planuje w najbliższy weekend „Zmiana Klimatu”, mieszcząca się w Ostrowieckim Browarze Kultury. To wszystko za sprawą drugich urodzin lokalu.
I tak już w piątek 15 października br. na scenę powrócą sprawdzenia artyści. Będą to: Izzy and the Black Trees oraz Moriah Woods.
Izzy and the Black Trees to połączenie zadziornej psych americany, brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie. W brzmieniu zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, the Kills czy Patti Smith. W 2020 ukazał się ich debiutancki album „Trust No One” (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą.
Z kolei Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastała otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u i country wraz z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią. Artystka przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem pt. „The Road To Some Strange Forest”, wydanym w 2016 roku. We wrześniu 2019 ukazała się druga płyta: „Old Boy”.
Bilety na koncert w cenie 25 zł już do nabycia z barze „Zmiany Klimatu”. Dzień później tj. w sobotę planowana jest balanga taneczna.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *