Pierwsze, waterpolowe, koty za płoty! Przegrana KSZO z poznańskim Waterpolo

Piłka wodna. Ekstraklasa. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Box Logistics Waterpolo Poznań 8:17 (1:5, 2:5, 3:3, 2:3).

KSZO: Bartosz Kośka, Jan Skaliński – Sebastian Bartosik, Viktor Mesaros 1, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański 1, Kacper Nadbrzuchowski 1, Maksymilian Krakowiak 2, Olgierd Skrzypiński 1, Brajan Nochelski 1, Dariusz Woźniak, Maksymilian Walesic, Maciej Gabryszewski 1. |Trenerzy: Robert Serwin, Mariusz Stawecki.

Nasz młody i wyraźnie ustępujący rywalom warunkami fizycznymi zespół dał sobie narzucić styl i grał pod dyktando poznańskiegoWaterpolo. Było to widoczne zwłaszcza w I i II kwarcie, w której nasi waterpoliści mieli problemy ze skutecznością i wykorzystywaniem okresów gry w przewadze. W dwóch, kolejnych odsłonach meczu bardziej doświadczeni waterpoliści z Poznania kontrolowali już spotkanie i nie pozwalali na odrobienie strat, choć sporo rzutów ostrowczan trafiało w poprzeczkę i słupki bramki strzeżonej przez ostrowczanina, Pawła Handze. 
To jednak dopiero pierwszy mecz o punktu naszego KSZO, który w tym sezonie pozyskał nowych graczy i potrzebuje nieco czasu na to, by lepiej się zgrać i pokazać swoje umiejętności oraz walory sportowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *