Pojedynki pięściarzy KSZO w Busku- Zdroju
W sobotę w Busku-Zdroju odbyła się Gala Boksu Olimpijskiego im Józefa Grudnia, w której wystąpili pięściarze KSZO. Odbył się mecz Świętokrzyskie ? Lubelskie, w którym kibice oglądali ponad 10 walk w kategoriach od kadeta po seniora.
W walkach towarzyskich nasz Oskar Kapusta w wadze do 35 kg zmierzył się z Szymonem Grzyszynem z Hetmana Zamość, a Kamil Surowiec w wadze do 60 kg z Dawidem Budziszem ze Skalnika Wiśniówka. We wszystkich walkach tego typu orzekano remis, choć – zdaniem trenera Wojciecha Surowca ? górowali w nim nasi zawodnicy.
Natomiast Daniel Surowiec w wadze do 51 kg wystąpił w reprezentacji Świętokrzyskiego w meczu z Lubelskiem. Przegrał z Michałem Stępniakiem z Berej Boxing Lublin.