Seniorzy będą uczyć się tańca

W minioną środę zakończył się cykl ?Gimnastyka Fitness? w ramach organizowanych od stycznia przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i cyklicznie odbywających się w każdą środę bezpłatnych zajęć pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego ?Aktywny Senior 2021?. Zajęcia gimnastyki fitness, prowadzone przez instruktorkę Marię Jaros, cieszyły się dużą popularnością i były doskonałą formą relaksu dla ich uczestników.

W grudniu MOSiR zaproponuje seniorom zmianę tematyki zajęć. Już od najbliższej środy, aż do Świąt Bożego Narodzenia, na ?Taneczne pląsy? zaprasza instruktor popularnej szkoły tańca Grzegorz Podsiadły. Taniec to wspaniały rodzaj aktywności dla seniorów i doskonała forma relaksu. Łączy aktywność fizyczną, dobrą zabawę i pomaga w nawiązywaniu kontaktów towarzyskich. Będą to zajęcia przeznaczone zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z tańcem,  jak i dla tych, którzy chodzili już na zajęcia w poprzednich edycjach programu ?Aktywny Senior?.

Zajęcia odbywać się będą w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11, od 1 do 22 grudnia, w każdą środę w godz. 16-18. Warto skorzystać, bo to ostatnia szansa na poznanie kroków tanecznych przed zabawą sylwestrową!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *