Piłkarze KSZO 1929 w statystyce. Radosław Sylwestrzak i Dariusz Brągiel niezastąpieni

*W spotkaniach ligowych i pucharowych, jakie rozegrał jesienią piłkarski KSZO 1929, w 20 meczach (18 ligowych i 2 pucharowych ? na szczeblu ogólnopolskim z GKS Tychy i okręgowym z Łysicą Bodzentyn), nasz klub reprezentowało w sumie 24 zawodników.
*We wszystkich meczach wystąpili tylko Radosław Sylwestrzak i Dariusz Brągiel. W dalszej kolejności klasyfikacji ?niezastąpionych? według ilości spędzonych minut na boisku znaleźli się Jakub Głaz, Paweł Lipiec i Michał Nawrot, który z 4 golami na koncie wraz z Radosławem Sylwestrzakiem okazali się również najlepszymi strzelcami zespołu.
*Nasza statystyka obejmuje również piłkarzy, których nie ma już w naszym klubie ? takich, jak Bartłomiej Smuczyński, Rafał Adamek i Dominik Smykowski, a także tych, którzy zasili klub w trakcie trwania rozgrywek jesiennych – takich, jak Kamil Grudziński, Bartosz Żurek i Maciej Stefanowicz.
*Co ciekawe, Jakub Pawlik nie rozegrał ani jednego, pełnego, 90- minutowego spotkania, a aż trzech innych piłkarzy – Kacper Dereń, Bartosz Żurek oraz Dawid Gruchała- Węsierski, który np. ma na koncie udział w 19 spotkaniach – tylko raz rozegrało taki mecz.
*Nasi piłkarze strzelili jesienią w sumie 26 bramek, w tym 21 w rozgrywkach ligowych. Jeden gol w rozgrywkach ligowych i jeden w meczu pucharowym padły dla KSZO 1929 po strzałach samobójczych.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Piłkarze KSZO 1929 w statystyce. Radosław Sylwestrzak i Dariusz Brągiel niezastąpieni

  • 2 stycznia 2022 at 09:42
    Permalink

    nie kopie się leżącego

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *