Zwycięska Publima!

Na boisku Orlik w osiedlu Ogrody rozegrano dwunastą edycję Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. Puchar pozostał w rękach piłkarzy z Publimy, którzy obronili tytuł najlepszej drużyny w Nowym Roku wywalczony przed dwoma laty. Ekipa Publimy została oparta na piłkarzach Powiślanki Lipsko i Zawiszy Sienno, a na dodatek błyszczał w niej Marcin Wróbel z zespołu Old Boys KSZO, który dla zwycięskiego zespołu zdobył najwięcej bramek.

Najlepszym strzelcem turnieju z 10 golami na koncie został Daniel Król z zespołu Masny Skład.

Oto wyniki:

Grupa A: Czokoloko Ćmielów – Omega Konkret 2:1; Masny Skład – Czokoloko Ćmielów 5:3; Omega Konkret – Masny Skład 0:3

1.Masny Skład                    6          8:3

2.Czokoloko Ćmielów       3          5:6

3.Omega Konkret              0          1:5

Grupa B: Pułanki Dwa Litry – Kruk Maszyny 5:1; City Taxi Team – Pułanki Dwa Litry 1:0; Kruk Maszyny – City Taxi Team 2:2

1.City Taxi Team               4          3:2

2.Pułanki Dwa Litry         3          5:2

3.Kruk Maszyny                1          3:7

Grupa C:OSK Smile – Nie Fisiujcie Ludzie 5:3; Publima – OSK Smile 3:0; Nie Fisiujcie Ludzie – Publima 2:1

1.Publima                           3          4:2

2.OSK Smile                      3          5:6

3.Nie Fisiujcie Ludzie      3          5:6

Finał: Masny Skład – City Taxi Team 4:4; Publima – Masny Skład 8:2; City Taxi Team – Publima 1:5

1.Publima                           6          13:3

2.City Taxi Team              1          5:9

3.Masny Skład                  1          6:12

Składy finalistów:

Publima: Kamil Chadała, Kamil Kubiak, Michał Kotwa, Sebastian Klaus, Piotr Kutera, Radosław Mikołajek, Marcin Wróbel, Łukasz Barański, Damian Nogaj, Jakub Sulima.

City Taxi Team: Karol Pawełczak, Adrian Mazurek, Damian Kowalski, Marcin Furtowicz, Damian Jary, Bartek Gołasa, Szymon Kroczek, Piotr Hajdaś, Krzysztof Soroka, Kacper Harabin.

Masny Skład: Cezary Kuźnicki, Kamil Kwiecień, Maciej Bąbel, Daniel Król, Mateusz Chamera, Bartosz Chamera, Kamil Wielguszewski, Szymon Burda, Dawid Kołsut.

Klasyfikacja strzelecka:

1.Daniel Król (Masny Skład) ? 10 goli

2.Marcin Wróbel (Publima)- 5 goli

3-5.Kacper Harabin (City Taxi Team), Sebastian Klaus (Publima), Piotr Kutera (Publima) ? 4 gole

6.Kacper Dereń (Nie Fisiujcie Ludzie) ? 3 gole

7-14.Łukasz Barański (Publima), Bartosz Chamera (Masny Skład), Jakub Garbacz (Pułanki Dwa Litry), Bartłomiej Gołasa (City Taxi Team), Maciej Stachurski (OSK Smile), Jan Szczęsny (Czokoloko Ćmielów), Dawid Zalewski (Nie Fisiujcie Ludzie), Paweł Zdyb (OSK Smile) ? 2 gole

15-30.Szymon Burda (Masny Skład), Bartłomiej Cimała (Czokoloko Ćmielów), Grzegorz Drogosz (Kruk Maszyny), Karol Jedlikowski (Kruk Maszyny), Jakub Kowalski (Czokoloko Ćmielów), Kamil Kwiecień (Masny Skład), Kacper Lenart (Pułanki Dwa Litry), Jakub Mendyk (Czokoloko Ćmielów), Arkadiusz Michałowski (Kruk Maszyny), Radosław Mikołajek (Publima), Jakub Pawlik (OSK Smile), Paweł Radzimski (Omega Konkret), Alan Sadłos (Pułanki Dwa Litry), Krzysztof Soroka (City Taxi Team), Jakub Sulima (Publima), Wojciech Śmiech (Pułanki Dwa Litry) ? 1 gol

Zawody sędziowali: Rafał Borek i Rafał Barański.

Print Friendly, PDF & Email