Rozwiązania zintegrowane – dlaczego warto mieć zintegrowaną kasę fiskalną wraz z terminalem?

Coraz więcej Klientów sklepów oraz punktów usługowych ze zniechęceniem odnosi się do tradycyjnych metod płatności.

Wciąż nosimy portfele i portmonetki przy sobie, ale niechętnie wyciągamy je w sklepach, ponieważ stanie przy kasie i płacenie gotówką niepotrzebnie przedłuża czas zakupów. Dlatego dla wygody wszystkich Klientów każdy sklep powinien postawić na rozwiązania zintegrowane. Automatyczna kasa fiskalna z terminalem pozwala na swobodniejsze traktowanie Klientów przy zachowaniu ciągłości obsługi i krótkiego czasu niezbędnych procedur. Czy zintegrowanie terminala płatniczego z kasą fiskalną jest trudne?

Rozwiązania zintegrowane – ułatwienie pracy każdego sklepu i przedsiębiorstwa

Połączenie terminala płatniczego z kasą fiskalną jest bardzo łatwe. Najważniejsze, aby kasa miała właściwy port USB, do którego będzie można wpiąć odpowiedni kabel. Najkorzystniej dla każdego właściciela sklepu lub innego przedsiębiorstwa wymagającego obracania kapitałem jest zainwestowanie w gotowe rozwiązania zintegrowane. Nie trzeba kupować każdego urządzenia osobno i od razu wiemy, że oba sprzęty automatycznie są ze sobą kompatybilne.

Kasy z terminalami płatniczymi – co zyskujemy dzięki nim?

Wprowadzając rozwiązania zintegrowane do sklepu lub przedsiębiorstwa, każdy właściciel firmy zyskuje:

  • sprawniejszy przepływ pieniędzy na firmowe konto,
  • ekspresową realizację przelewów,
  • zwiększoną kontrolę nad przychodami,
  • bezpieczny przepływ płatności wraz z informacjami o charakterze komercyjnym,
  • usprawnienie pracy sklepowej obsługi, zmniejszenie kolejek, bardziej komfortowe relacje z klientami,
  • profesjonalny wizerunek w oczach odbiorców swoich produktów oraz usług.

Rozwiązania zintegrowane za drogie dla Ciebie? I na to jest sposób!

Kupno nowych terminali wraz z kasami fiskalnymi to wydatek pochłaniający kwoty z rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Nie każdego przedsiębiorcę na samym stracie kariery stać na taki wydatek. Z myślą o wszystkich właścicielach małych firm powstał program ?Polska Bezgotówkowa? Dzięki niemu można zdobyć pakiet trzech terminali, by bez jakichkolwiek opłat korzystać z nich przez 12 miesięcy. Propozycja wydaje się niezwykle kusząca dla początkujących przedsiębiorców, borykających się z licznymi wydatkami oraz ograniczeniami spowodowanymi niskimi środkami na samym starcie. Program ?Polska Bezgotówkowa? ma za zadanie zachęcić biznesowych tradycjonalistów do przejścia z płatności gotówkowych na bezgotówkowe.

Rozwiązania zintegrowane – czy można im zaufać?

Wbrew pozorom, jeszcze wiele osób zmaga się z brakiem zaufania do nowoczesnych płatności, bojąc się oszustw i kradzieży środków z konta, dokonanych przez niepożądane aparaty. Rozwiązań zintegrowanych, jak i samych terminali podłączonych przez porty USB do oddzielnych kas nie trzeba się obawiać. W innych krajach od wielu już lat ten system płatności stał się normą. Umowy na korzystanie z terminali opracowane są czytelne i w skonstruowane w taki sposób, aby każdy klient miał świadomość inwestycji, pod którą się podpisuje. Jeszcze nigdy regulacja form płatności nie była tak przejrzysta i klarowna.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *