Piłkarze wodni KSZO awansowali do finału Pucharu Polski

Mecz kwalifikacyjny Pucharu Polski. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Neptun Łódź 11:6 (0:1, 3:1, 5:2, 3:2).


KSZO: Kośka 1 – Bartosik 1, Korovljew 2, Szląszkiewicz 1, Kochański 1, Mesaros 4, Krakowiak, Skrzypiński, Nochelski, Nadbrzuchowski, Walesic 1, Idzikowski. Trener: Robert Serwin.
Neptun: Harasimiuk, Szmajda, Stachowiak 3, Wojtyniak, Kitłowski 1, Batke 1, P.Telbuch, Nowicki, Rudny 1, Gaszewski, Sznajder, K.Telbuch. Trener: Wiktor Bierendiuga.
Waterpoliści KSZO pokonali Neptuna Łódź i awansowali do Turieju Finałowego Pucharu Polski, który rozgrany zostanie w dniachod 26 do 27 lutego w Warszawie na basenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W pierwszym meczu „Final Six”zmierzą się z WTS Polonią Bytom.
Początek meczu z Neptunem nie należał do łatwych. Nasi piłkarzewodni niemiłosiernie pudłowali. W całym meczu naliczyliśmy aż 7 strzałów w słupki i 2 w poprzeczkę bramki Neptuna. Na szczęście, podopieczni trenera Roberta Serwina z każdą minutą grali lepiej i cio najważniejsze skuteczniej. 

Zawodnikiem meczu został nasz bramkarz, Bartosz Kośka. Nie tylko świetnie bronił, ale na dodatek zdobył pięknym strzałem bramkę w ostatniej akcji spotkania. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *