ŚZPN organizuje rozgrywki oldbojów. Zagrają w ich byli piłkarze  KSZO

Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach organizuje rozgrywki oldbojów. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy, którzy w dniu rozpoczęcia rozgrywek ukończyli 35 rok życia oraz nie zostali zgłoszeni i uprawnieni do rozgrywek organizowanych przez ŚZPN oraz PZPN na sezon 2021/2022. Rozgrywki odbywać się będą na boiskach pełnowymiarowych, a zespoły składać z 11 zawodników. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego i jak się dowiedzieliśmy chęć udziału w nich wyrażają oldboje KSZO.

Przypomnijmy, że oldboje KSZO przed tygodniem startowali w Zawierciu w XXXI Mistrzostwach Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej. Trafili do silnej grupy eliminacyjnej, w której ulegli 1:4 ekipie GKS Jastrzębie, pokonali 3:0 Polonię Limerick, zremisowali 4:4 z Polonią Warszawa i przegrali 5:6 z Hutnikiem Kraków. Awans do dalszych gier uzyskali piłkarze GKS Jastrzębie i Polonii Warszawa. Oldboje KSZO zagrali na mistrzostwach Polski w Zawierciu w takim oto składzie: Marcin Wróbel, Tomasz Dymanowski, Klaudiusz Łatkowski, Rafał Barański, Artur Anduła, Radosław Kardas, Jarosław Sarna, Tomasz Żelazowski.

 

Mistrzostwo Polski wywalczyła ekipa Pogoni Szczecin, która w finale pokonała dobrych znajomych ostrowieckich kibiców z turnieju niepodległościowego, piłkarzy KS Lublin 3:1, a jakże w składzie z Mirosławem Budką, Grzegorzem Bronowickim i Tomaszem Brzyskim. 3 miejsce wywalczył zespół GKS Jastrzębie, który w małym finale zwyciężył Wartę Zawiercie 2:0.Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Brzyski (KS Lublin), najlepszym bramkarzem Marcin Markiewicz (Pogoń), a królem strzelców Michał Chrabąszcz (GKS Jastrzębie).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *