Spotkanie z przewodnikiem-podróżnikiem

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – ale nie tylko. Co należy zabrać ze sobą, kiedy wybieramy się na wycieczkę? Jak powinniśmy się ubrać? Jaki sprzęt poprawi komfort wędrówki? O czym bezwzględnie nie możemy zapomnieć wybierając się w góry?

Swoimi doświadczeniami podzieli się w sobotę 26 lutego Artur Głowacz – przewodnik z Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. To podróżnik, który najlepiej wie jak przygotować się w teorii i praktyce na krótszą lub ciut dłuższą wyprawę. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą plecaków i termosów, bowiem elementem zajęć będzie piesza wędrówka. Artur oprócz bogatego bagażu doświadczeń, posiada również ogromną wiedzę na temat przydatnych gadżetów (pomocnych zwłaszcza podczas trudniejszych, górskich wypraw) oraz wszelkich „nowinek” sprzętowych.

Zajęcia odbędą się w sobotę 26 lutego o godz. 11:00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a). Wstęp: 10 zł/osoba. Zapisy pod nr telefonu 41 260 55 50 lub mailowo sekretariat@krzemionki.info.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *