„Wrona” w „Primo” (zapowiedź, wideo)

Restauracja ?PRIMO? mieszcząca się na Os. Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza 12 marca br. o godz. 20 na koncert wokalistki ukrywającej się pod pseudonimem ?WRONA?.

Jako support wystąpi Muzaman.
Wrona to wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka pochodząca z Krakowa. L aureatka konkursu ?Wydaj płytę z Będzie Głośno?, organizowanego przez Radio Czwórka. Współzałożycielka i perkusistka rockowego girls bandu Brain?s All Gone, z którym wystąpiła w IV edycji programu Must Be The Music docierając do półfinału.

Wydana właśnie debiutancka płyta ?Sen o smaku lukrecji? to autorskie przedsięwzięcie WRONY. Niemal w całości została przez nią wyprodukowana, skomponowana, artystka zagrała na wszystkich instrumentach i napisała prawie wszystkie teksty. ?W twórczości WRONY liczą się słowa. Korzysta z przywileju niezależnej artystki, która nie musi się martwić, czy tekst jest wystarczająco bezpieczny,czy nie. […] Niezależna, nie boi się ryzykować i pomimo wygranej w konkursie – nie jest ?produktem na sprzedaż?? – Damian Sikorski, Polskie Radio.
?Dawno nie było tak wyrazistego debiutu na polskiej scenie muzycznej. Twórczość Wrony balansuje pomiędzy muzyką alternatywną i elektroniczną. Wszystko to posypane jest brokatem i żeby nie było tak kolorowo, to mamy jeszcze punkowy akcent, słyszalny w tekstach. Charyzma, energia, punkowe korzenie, róż i brokat. Myślę, że tak można opisać Wronę oraz jej twórczość.
Barwny debiut, który zdecydowanie warto zapamiętać!? – Katarzyna Grzmielewska
Koncert bezpłatny, ale mile widziane będą dobrowolne datki do kapelusza. 

Print Friendly, PDF & Email