Farba do włosów blond – postaw na bezpieczną koloryzację!

Jeżeli wraz z nadchodzącą wiosną chciałabyś wprowadzić powiew świeżości w swoim dotychczasowym looku – jesteś w dobrym miejscu! Odpowiednio dobrany krem koloryzujący pomoże nadać Twojej fryzurze blasku. Nie musisz decydować się na drastyczną zmianę – wystarczy, że delikatnie zmodyfikujesz swój naturalny kolorów włosów.

  1. Podkreśl swój naturalny kolorów włosów blond 
  2. Farba do włosów blond a odpowiednia pielęgnacja, która podkreśli jasny blond
  3. Farby bez amoniaku – bezpieczne i trwałe

Podkreśl swój naturalny kolorów włosów blond 

Naturalny kolor włosów możesz w prosty sposób zmodyfikować. Jeżeli zastanawiasz się, jaką farbą rozjaśnić włosy – wówczas – farba bez amoniaku blond będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Pozwoli Ci bowiem cieszyć się ze zmiany bez uszkodzenia włosów.

Dobranie odpowiedniej pielęgnacji włosów jest zawsze wysoce polecane, jednak szczególnie te panie, które używają farb, powinny bezwzględnie stosować odżywki po każdym myciu. Dzięki temu nie tylko będą mogły cieszyć się lśniącymi i zdrowymi włosami, ale również proces rozczesywania będzie zachodził o wiele łatwiej i bez zbędne szarpania. Warto także zatroszczyć się o zabezpieczenia końcówek.

Farba do włosów blond a odpowiednia pielęgnacja, która podkreśli jasny blond

Warto przy tym włączyć preparaty, które pomogą Ci pozbyć się żółtego odcienia. To dość powszechnie spotykany problem wśród posiadaczek blond włosów. Wystarczy sięgnąć po fioletowe szampony, dzięki którym unikniesz efektu jajecznicy na swoich blond włosach. Stosowanie takiego specyfiku nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności – wystarczy, że nałożysz szampon na wilgotne włosy i wmasujesz w skórę głowy aż do powstania piany. Po odczekaniu kilku minut wystarczy spłukać i nałożyć odżywkę.

Farby bez amoniaku – bezpieczne i trwałe

W przypadku farbowania włosów blond warto postawić na farby bez amoniaku. One również będą w stanie skutecznie pokryć siwe włosy i pomogą osiągnąć wymarzony platynowy blond. Bez względu na to, jaki odcień blondu chcesz uzyskać – wystarczy, że sięgniesz po produkt od zaufanego producenta. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się efektami przez długi czas!

Powyższe wskazówki powinny zachęcić Cię jednoznacznie do tego, aby wprowadzić w swoim dotychczasowym wyglądzie choćby drobne zmiany. Jeżeli zawsze marzyłaś o tym, aby stać się posiadaczką blond włosów – dobra i jakościowa farba bez amoniaku pomoże Ci bezpiecznie spełnić to pragnienie. Wybierz sprawdzonego producenta i spełnij swoje oczekiwania pod kątem metamorfozy!

Print Friendly, PDF & Email