Restauracja ?Stylowa? zaprasza. Lubimy nowości (zdjęcia)

W miniony weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim wystartowała nowa restauracja ?Stylowa?. Mieści się ona przy ulicy Kopernika i potwierdza, że nazwa zobowiązuje. Wyśmienita, ale i różnorodna kuchnia, oraz nastrojowe wnętrze to wyróżniki, którym stara się przyciągnąć klientów.

– Chcieliśmy stworzyć miejsce, którego jeszcze nie ma w Ostrowcu Świętokrzyskim- mówią właściciele Monika i Piotr Łęgosz. Tutaj znajdował się dom naszych dziadków i postanowiliśmy otworzyć restaurację. Żeby ten lokal powstał prace budowlane trwały około dwóch lat, a sam proces poprzedził okres uzyskania wszystkich pozwoleń na realizację inwestycji.

Cały obiekt podzielony został na trzy części. Jedna z nich wyposażona jest w wygodne kanapy i fotele, z ozdobami w stylu retro.

– Postawiliśmy na różnorodną kuchnię- mówią właściciele. Zapraszamy wszystkich, aby nas odwiedzili, bo na pewno każdy w menu znajdzie coś dla siebie. Mamy i dania obiadowe, z których polecamy polędwiczki, czy karkówkę, ale jest też coś dla miłośników steków, czy burgerów. Są również propozycje wegetariańskie, ale także coś dla miłośników pizzy. Nie brakuje też deserów. Ofertę postaramy się dostosować pod potrzeby klientów.

Restauracja ?Stylowa? zachęca do organizacji w swoich wnętrzach najróżniejszych imprez okolicznościowych, bowiem dysponuje salą o łącznej liczbie miejsc do 50 osób.

Kilka dni przed oficjalnym otwarciem odbyło się kameralna inauguracja miejsca, a  wśród gości znalazł się m.in. prezydent Jarosław Górczyński.

– Proszę rodziców, aby tych młodych inwestorów wspierali, nie tylko dobrym słowem- mówił prezydent. Cieszę się, że to przedsięwzięcie potwierdza, że w naszym mieście jest potencjał. Właścicielom życzę zawsze uśmiechniętych i zadowolonych klientów, którzy zachowają odpowiedni styl, bowiem nazwa i miejsce zobowiązuje.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *