Światowa marka Bolt chce wprowadzić hulajnogi do naszego miasta (zdjęcia)

Przed tygodniem na naszych łamach informowaliśmy za prezydentem Jarosławem Górczyński o tym, że jedna z firm jest zainteresowana, aby wprowadzić do Ostrowca Świętokrzyskiego elektryczne hulajnogi wynajmowane na minuty. Teraz wiemy, że chodzi o światowego potentata firmę Bolt.

– Hulajnogi Bolt są aktualnie dostępne w 30 polskich miastach- mówi Maja Kowalewska, manager operacyjnej, odpowiadająca za działalność wypożyczalni hulajnóg Bolt. Jesteśmy w trakcie rozmów z władzami miasta i mamy nadzieję, że Ostrowiec Świętokrzyski wkrótce dołączy do tego zestawienia.

Bolt to europejska super-aplikacja, której misją jest uczynienie mobilności miejskiej bardziej przystępną, bezpieczną i zrównoważoną.

Bolt ma 100 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

Więcej informacji: www.bolt.eu

 

Print Friendly, PDF & Email