Życzenia dla Hutników, Strażaków, Kominiarzy i Piekarzy

Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Strażaka. Świętują również Hutnicy oraz Piekarze i Kominiarze. Z tej okazji składamy im najserdeczniejsze życzenia!
Wasza praca to wielkie wyzwania i poświęcenia, wykonujecie zawody i pełnicie służby, którym podołają tylko ludzie silni, odważni i mądrzy. Życzymy więc zdrowia, bo gdy ono dopisuje, jesteście w stanie poskromić żywioły. Niech ten wyjątkowy dzień będzie okazją do zasłużonego świętowania, niech upływa w atmosferze radości i życzliwości. Niech święty Florian czuwa nad Wami! Życzymy, by ta atmosfera wzajemnego zrozumienia i przyjaźni towarzyszyła Państwu przez cały kolejny rok.
Praca Hutnika i Strażaka to wielkie wyzwanie. To zawody, z którymi zmierzyć może się człowiek silny, pracowity i obowiązkowy. Nieustannie pojawiają się one w rankingach zawodów najbardziej szanowanych, ale także najbardziej wymagających. Ostrowczanie darzą Hutników i Strażaków wielką estymą i serdecznością.
Niech święty Florian, Wasz patron, błogosławi każdemu dniu Waszej ciężkiej pracy. Niech czuwa również nad Waszymi rodzinami, byście cieszyli się dobrym zdrowiem i wszelką pomyślnością, nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.