Remis piłkarzy KSZO w wyjazdowym meczu z Koroną Rzeszów (wideo)

III liga piłkarska. Grupa IV. *Korona Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (0:1).

0:1 – Mateusz Szela, 42 min.

1:1 – Maciej Maślany, 58 min.

1:2 -Michał Nawrot, 83 min.

2:2 – Mateusz Jędryas, 90 min.

Korona: Pawlus – Cholewa, Kocój (76.Persak), Drozd, Kardyś – Wiktor, Kowal (83.Piątek), Maślany, Kalisz (73.Mazur) – Karwacki (73.Nieckarz) , Jędryas. Trener: Grzegorz Żyła.

KSZO: Szymkowiak – Domagała, Camargo, Dereń, Zając – Brągiel, Kuzior (69.Stefanowicz), Persona (90.Lipka), Nawrot, Szela (69.Czernysz) – Żurek (85.Grudziński). Trener: Rafał Wójcik.

Żółte kartki: Wiktor, Persak – Nawrot, Szela, Brągiel, Zając, Grudziński

Czerwona kartki: Brągiel (89.za drugą żółtą)

Sędziował: Mariusz Goriwoda (Gliwice)

Nasi piłkarze byli stroną przeważającą i mieli więcej z gry, ale tym razem musieli sie podzielić punktami z broniącą się przed spadkiem Koroną.

Pod koniec pierwszej połowy, konkretnie w 42 min., ostrowczanie po golu Mateusza Szeli objęli prowadzenie i w dobrych humorach schodzili na przerwę.

W 58 min. mecz nabrał rumieńców, bo gospodarze za sprawą Maślanego doprowadzili do wyrównania.

Emocjonujące okazało się ostatnie dziesięć minut meczu. Najpierw, w 83 min. Michał Nawrot wyprowadził KSZO na prowadzenie, ale na dwie minuty  przed końcowym gwizdkiem czerwonym kartonikiem ukarany został Dariusz Brągiel. Niestety, rzeszowianie wykorzystali okres gry w przewadze i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry ich najlepszy strzelec Jedryas ustalił rezultat spotkania.

Remis nie jest satysfakcjonujący dla żadnej z drużyny. Nasi piłkarze zapewne liczyli na komplet punktów, a jednopunktowa zdobycz Korony niewiele poprawia ich sytuację w tabeli.