Sobotni finał Festiwalu Eko Ostrowiec: Art & Fashion Days

Arcyciekawie zapowiada się nadchodząca sobota w Ostrowieckim Browarze Kultury, gdzie odbędzie się finał Eko Ostrowiec: Art & Fashion Days, które zorganizowały: Miejskie Centrum Kultury oraz Biuro Wystaw Artystycznych. Jeśli pogoda pozwoli, większość wydarzeń odbędzie się na dziedzińcu OBK.
28 maja br. godz. 11-14

Poranny Rozruch

„Śniadanie na trawie” – Udostępniamy trawnik na dziedzińcu OBK. Przynieś kocyk, kosz piknikowy, spędź miło czas na świeżym powietrzu. Możesz przynieść swoje potrawy lub skorzystać z oferty kulinarnej Zmianaklimatu – w menu shaki, owsianka, croissanty z kawą.
„Warsztaty 30 dni do zdrowego trybu życia z Arbonne” – Podczas zajęć dowiesz się jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, jak odzyskać energię czy zadbać o ciało na wiosnę. 
Lokalny Ryneczek Art & Eko – Swoje własnoręczne wyroby w duchu EKO zaprezentują lokalni twórcy. godz. 11-12 zajęcia z jogi poprowadzi Maciej Krawczyk, zapraszamy z własnymi matami.
godz.

28 maja br. godz. 11-13

Kreatywne podwórko BWA Ostrowiec – rodzinne warsztaty z tworzenia Tipi

Zapisy w sekretariacie BWA od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 15 lub pod tel. 41 263 20 48. 

12.00-13.00 Tańce w kręgu z elementami świadomego ruchu

Poprowadzi Marta Kłonica, obowiązuje luźny strój i płaskie obuwie.

28 maja br. godz. 11-17 BWA Ostrowiec

Zwiedzanie wystawy Piotra Lutyńskiego „Wielowymiarowość”

28 maja br. godz. 13-16

Strefa Aktywności Społecznej SAS Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim

Warsztaty „Dress up in ecofriendly” z Karoliną Lesik-Skwarczyńską „Upcykling to przyszłość mody”. Doświadczona projektantka pokarze jak stworzyć konstrukcję, a potem uszyć eko-torbę lub eko-bluzę z kapturem z naturalnych tkanin wtórnych. Zapisy w recepcji OBK od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 pod nr tel. 1 247 64 19. 15 .00 -17.00 BWA Ostrowiec.

Rodzinne warsztaty z tworzenia latawców

Zapisy w sekretariacie BWA od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 pod nr tel. 41 263 20 48.

28 maja br. 18.00-22.00

Dziedziniec Ostrowiecki  Browar Kultury

FINITO – pokaz projektów uczestniczek warsztatów projektowania odzieży oraz uczestników zajęć Pracowni Rzeźby i Ceramiki. Happening Drum Slam. Po zakończeniu pokazu mody,
który potrwa około 70 minut, zapraszamy poetów, raperów, nawijaczy, instrumentalistów do wspólnej otwartej akcji, podczas której do rytmu tworzonego przez Otwarty Teatr Perkusyjny
będziemy wspólnie improwizować,  deklamować własne teksty i interpretowaćteksty niespodzianki.Happening płynnie przejdzie w DJ PARTY w wykonaniu Joint Venture Sound System
Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będzie plenerowa wystawa fotograficzna Wiktorii Sadowskiej pt. „Redesign”. 

Print Friendly, PDF & Email