Zamknij

Graficiarz ma problem

13:46, 25.05.2022
Skomentuj

W dniu 24 maja 2022 r. policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia.

?php>

-36-latek w okresie kilku ostatnich miesięcy czterokrotnie wybrał się w rejon stacji transformatorowych znajdujących się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie namalował graffiti -mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wartość strat, jaką wyrządził, została określona na kwotę 2.400 złotych. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutu uszkodzenia mienia, dom którego się przyznał.

?php>

Teraz grozi sprawcy kara do 5 lat pozbawienia wolności.

?php>

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%