Użyteczne, praktyczne i atrakcyjne gadżety  – kubki z logo firmy!

Chcesz podarować swojemu wieloletniemu kontrahentowi miły upominek? A może zbliżają się święta czy jakaś inna ogólna okazja, aby obdarować pracowników? Jeśli nie wiesz, jaki prezent zakupić, postaw na praktyczne gadżety reklamowe, które mogą zostać opatrzone logo Twojej firmy. Z pewnością nie mogą to być przedmioty pierwsze lepsze, które pozostawiają do życzenia pod względem jakości. Najlepszym rozwiązaniem jest zdecydować się na praktyczne gadżety wysokiej jakości, które będą służyły długi czas, a dodatkowo będą doskonałą reklamą dla osób postronnych. Pomyśl więc o doskonałej jakości kubku z napisem, nadrukiem czy grawerem!

Pomyśl o praktycznym i przydatnym gadżecie, jakim jest kubek!

Kubki z logo firmy nie muszą być jedynie kubkami ceramicznymi. Mogą to być również piękne kubki ze stali emaliowanej, kubki bambusowe, ale również kubki termiczne. Dlaczego akurat termiczne? Są to na pewno dobre gadżety dla osób, które lubią podróżować czy spacerować. Wychodząc z domu, głównie wiosną, jesienią czy wczesnym rankiem latem mamy ochotę na ciepłą kawę, zabranie jej ze sobą. W takiej sytuacji kubki termiczne sprawdzą się doskonale. Ciepły napój nie wystygnie w ciągu kilku najbliższych minut.

Kubek śmiało możesz podarować pracownikom, jak i kontrahentom. Mogą one stać się elementem promocyjnym na targach czy szkoleniach. Udany sezon, udany rok również możesz uczcić takim właśnie gadżetem promocyjnym. Kubek termiczny zazwyczaj zawiera grawer z logo, a decydując się na dość neutralny kolor oraz wysokiej jakości materiały zyskasz elegancki gadżet na miarę biznesmenów.

Akcesorium promocyjne, które dodatkowo dba o środowisko

Z czym kojarzy Ci się kubek termiczny? Może jest to jeden z gadżetów, który pomaga dbać o środowisko? Oczywiście! Zamiast kupować ciepłą kawę w kawiarni w styropianowych kubkach, które później ciężko zutylizować, możesz zabrać ją we własnym kubku termicznym z domu. Po jej wypiciu wystarczy umyć kubek, ewentualnie go wyparzyć, by był gotowy na przyjęcie kolejnego napoju. Kubki termiczne działają na korzyść środowiska naturalnego, są stylowe, często również bardzo eleganckie i wyrafinowane.

Nadruk bądź grawer wykonany na Twoim kubku termicznym również będzie strzałem w dziesiątkę. Wystarczy go uważnie opracować razem z grafikiem, aby otrzymać ciekawą, inspirującą i intrygującą grafikę, która przyciągnie niejednego klienta czy kontrahenta.

Kubek termiczny z grawerem?

Kubek termiczny z grawerem to nie tylko doskonała opcja reklamowa, ale przede wszystkim strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla kontrahenta, współpracownika czy bliskiej osoby. Elegancka stal szczotkowana, grawer ukazujący logo Twojej firmy i motywujący cytat, a do tego jego praktyczne zastosowanie – nic więc dziwnego, że ten produkt jest rewelacyjnym pomysłem na gadżet reklamowy i jednocześnie prezent! Korzystaj śmiało z obecnych możliwości, a także z pomocy grafików, aby Twoja firma mogła cieszyć się cudowną, skuteczną i zachwycającą promocją!

 

Print Friendly, PDF & Email