Startuje „Muzyczne lato w Bałtowie”! Na początek Viki Gabor…

Już w nadchodzącą sobotę 11 czerwca br w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym startuje cykl imprez pod hasłem „Muzyczne lato w Bałtowie”. Jako pierwsza wystąpi Viki Gabor, z kolei 17 czerwca br. zagrać ma zespół „Happysad”, zaś 9 lipca br. Sarsa.

Choć lato formalnie rozpocznie się dwa tygodnie później, w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym witać je będziemy trochę wcześniej i to bardzo muzycznie. 11 czerwca na naszej wyjątkowej scenie, której cała konstrukcja będzie miała ponad 25 metrów szerokości, wystąpi najpopularniejsza obecnie gwiazda młodego pokolenia – Viki Gabor (początek koncertu o godz.18). Piosenkarka to przede wszystkim zwyciężczyni najbardziej znanego konkursu piosenki dla dzieci w Europie – Eurovision Junior 2019, podczas którego zaprezentowała swój hit grany we wszystkich polskich stacjach radiowych i nie tylko – „Superhero”. Także w 2019 roku została finalistką programu The Voice Kids, a ostatnio była także finalistką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zdobyła żelazną maskę. Viki Gabor znana jest także z takich hitów jak „Afera”, „Gateway” czy „Napad na serce”.

Imprezę przed i po koncercie rozkręcać będzie jeden z rezydentów Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – DJ Gomezzz. Warto dodać, że kupując bilet na koncert przysługuje 20% rabat na zakup biletów do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego w dniach od 10 do 12 czerwca.

Obecnie bilety na koncerty do nabycia: juraparkbaltow.pl oraz w serwisach zewnętrznych: eBilet, KupBilecik i Biletyna. Stacjonarnie: kasy Juraparku, Restauracja Primo, Top Market Publima.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.