Katarzyna Górnisiewicz najlepszą pięściarką Międzynarodowego Turnieju o Puchar Karpat

Młodzi pięściarze KSZO, pod okiem trenera Wojciecha Surowca, wzięli udział w minioną sobotę w rozgrywanym w Krośnie Międzynarodowym Turnieju o Puchar Karpat.
Świetnie spisała się w zawodach nasza młodziczka, Katarzyna Górnisiewicz, która w wadze do 44 kg już w I rundzie przez RSC pokonała Julię Wasserman z Irydy Mielec. Postawą w ringu podopieczna trenerów Piotra Wańdocha i Damiana Faleckiego, wywarła spore wrażenie na organizatorach turnieju i trenerach poszczególnych klubów. Nic więc dziwnego, że Kasia została uznana najlepszą zawodniczką turnieju.
Inny nasz młodzik, występujący w wadze do 40 kg, Oskar Kapusta, stoczył niezwykle wyrównaną, choć przegraną, walkę z Szymonem Gryszynem z Hetmana Zamość. Sędziowie wytypowali wygraną rywala 3:0.
W grupie wiekowej kadeta KSZO reprezentowało dwoje zawodników: Joanna Orłowska (54 kg) i Konrad Michta (57 kg). Asia, po zaciętej walce, pokonała stosunkiem głosów 2:1 Natalię Muchę z Victorii Łódź. Konrad natomiast przegrał 0:3 z Nikodemem Bielaską z Irydy Mielec.
W Krośnie nie walczył tylko Franciszek Gawot, gdyż –jak się okazało – jego przeciwnik nie dotarł na zawody.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.