Kto obok Sylwii Grzeszczak?

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim dopina listę wykonawców, którzy wystąpią na koniec sierpnia w ramach Dni Ostrowca. Obecnie trwa kontraktowanie drugiej obok Sylwii Grzeszczak gwiazdy.

– Rozmawiamy z artystką, której utwory są obecne we wszystkich rozgłośniach radiowych- mówi tajemniczo, Jacek Kowalczyk, dyrektor MCK.

Wiemy też, że Sylwia Grzeszczak tego samego dnia co w Ostrowcu Świętokrzyskim wystąpi na kieleckiej Kadzielni w ramach festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 organizowanego przez Polsat i RMF FM.

Popularność Sylwii Grzeszczak wykorzystała marka obuwnicza Deichmann, bowiem artystka pojawia się w najnowszej kampanii „Bądź wyjątkowa”.

W dzisiejszym, zdominowanym przez media społecznościowe świecie, bardziej niż kiedykolwiek czujemy presję bycia idealnym. Dotyczy to przede wszystkim kobiet, od których wymaga się, żeby były perfekcyjnymi matkami, żonami, przyjaciółkami. Ról, które powinny pełnić bezbłędnie jest nieskończenie wiele, a przecież tak się nie da! Nikt z nas nie jest idealny i każdy popełnia błędy. Każda z nas ma swoje mocne strony i talenty, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowe.

To właśnie na byciu w stu procentach sobą oparta jest najnowsza kampania Deichmann na sezon wiosna-lato 2022. Hasło kampanii „Bądź wyjątkowa” i jej dopełnienie „Bo chodzi o to, żeby być sobą” wprost zachęca kobiety do eksponowania swojego własnego „ja”, podążania za głosem serca i niepoddawania się presji otoczenia. Wiele osób mówi nam, jakie mamy być, ale to my najlepiej wiemy jakie jesteśmy i co jest dla nas najlepsze.

– Do współpracy zaprosiliśmy wokalistkę, kompozytorkę, autorkę tekstów, matkę i żonę – Sylwię Grzeszczak. Artystka pojawia się w dwóch odsłonach reklamy – wiosennej i letniej – w których przekonuje kobiety, że bycie sobą jest dużo lepsze niż zakładanie masek i udawanie kogoś z kim nie mamy nic wspólnego- mówi nam Tomasz Kwieciński, manager ds. marketingu DEICHMANN OBUWIE Sp. z o.o.

fot. Marek Straszewski

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *