Ostrowiecka firma JANO na największych targach branżowych w Mediolanie

Ostrowiecka spółka JANO, producent armatury sanitarnej w tym największy w Polsce producent odpływów łazienkowych, uczestniczyła na przełomie czerwca i lipca w Mediolanie w największych targach branżowych w Europie.

JANO prezentowała tam swoje najnowsze rozwiązania w zakresie odwodnień łazienkowych. Targi Mostra Convegna Espocomfort odbywają się w cyklu dwuletnim i są dla szeroko pojętej branży instalacyjnej największą imprezą w Europie i drugą co do wielkości w świecie.

– Po dużym sukcesie na rynku krajowym przyszedł czas aby wyjść z naszymi produktami na szersze wody i nowe rynki. Dlatego decyzja aby wystawiać się na tych targach. Po pierwszym dniu widzimy bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami. Już mamy umówione rozmowy o dalszej współpracy z klientami z kilku krajów europejskich – mówił Łukasz Goska Dyrektor Handlowy Spółki JANO.

– Zdążyliśmy już zobaczyć oferty konkurencji z całego świata i naprawdę nie mamy się czego wstydzić zarówno w zakresie designu jak i rozwiązań technicznych w naszych produktach – dodaje Aneta Walczyk Szefowa Marketingu.

Print Friendly, PDF & Email