Bluza z własnym haftem – od pomysłu po realizację

Masz wiele pomysłów na ozdobienie własnej odzieży? Chcesz je zrealizować, ale nie wiesz w jaki sposób? A może chcesz poszerzyć swój firmowy brand, wręczając swoim pracownikom firmowe bluzy na zamówienie, które mogłyby także być gadżetem reklamowym? Przeczytaj artykuł i zobacz, jak szybko i łatwo można ozdobić bluzy własnym haftem. Zapewnij sobie unikalny wygląd.

Wiele osób chce wyróżnić siebie lub swoją firmę. Niestandardowe rozwiązania zapewniają unikalność i konkurencyjność. Jest to możliwe dzięki bluzie z własnym haftem. Warto zastanowić się, jak wykonać bluzę, haftując własne pomysły na grafiki.

Krok pierwszy: unikalny, ciekawy pomysł

Pierwszym i podstawowym etapem jest stworzenie własnej grafiki. W przypadku przedsiębiorstw, może być to logo firmy lub inny aspekt, jednoznacznie przekierowujący uwagę na wybrany produkt lub usługę. U osób prywatnych dobrze sprawdzają się krzykliwe hasła lub własnoręcznie wykonane rysunki, dzięki czemu bluza z własnym haftem stanie się unikalnym, niepowtarzalnym elementem garderoby. Można skorzystać także z gotowych wzorów, dostępnych np. na stronach internetowych drukarni odzieży.

Krok drugi: wybór haftu komputerowego jako optymalnej metody znakowania odzieży

Haft komputerowy jest uznawany za jedną z najciekawszych opcji znakowania odzieży. Wykonane wzory są eleganckie, estetyczne i trwałe. Można przyjąć, że są niemalże niezniszczalne. Przede wszystkim dużym atutem haftu komputerowego jest jego odporność na częste pranie, prasowanie i na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wykonując wzór własnoręcznie, warto zachować go w wersji papierowej oraz cyfrowej, zwłaszcza jeśli tworzony był za pomocą programów graficznych. Następnie skopiować na nośnik pamięci, aby mieć do niego łatwy dostęp, np. w celu dostarczenia go do drukarni znakującej odzież.

Krok trzeci: określenie indywidualnych cech zamówienia

Mając gotowy projekt, należy określić cechy bluzy na zamówienie. Istotna jest:

  • wielkość nakładu;
  • cechy wybranego materiału, z którego zostanie wykonana bluza;
  • cechy charakterystyczne bluzy, takie jak: kolorystyka, rozmiar, fason, posiadanie kaptura;
  • liczbę miejsc i położenie, w których bluza zostanie znakowana, w tym określenie zajmowanej powierzchni i wypełnienie;
  • cechy charakterystyczne grafiki, w tym jej rozmiar, liczbę grafik, ewentualne dodatkowe ornamenty lub napisy.

Wygodną opcją jest skorzystanie z internetowych kreatorów odzieży przeznaczonej do znakowania. Wiele profesjonalnych drukarni umożliwia personalizację bluz na zamówienie, koszulek i innych części garderoby na swoich stronach www.

Krok czwarty: złożenie zamówienia

Ostatnim etapem jest złożenie zamówienia. Można tego dokonać internetowo lub bezpośrednio w wybranej, profesjonalnej firmie, kontaktując się z działem obsługi klienta.

Przed wykonaniem bluzy z własnym haftem, warto upewnić się, czy wszystkie ustalone parametry są zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami, eliminując ewentualne błędy.

Jak widać, chcąc posiadać bluzę z własnym haftem, warto postępować zgodnie z omówionym planem. W ten sposób ma się gwarancję poprawnego wykonania projektu bluzy. Przechodząc przez poszczególne etapy krok po kroku, trudno będzie zapomnieć o najważniejszych aspektach. Niemniej, pomocne z pewnością będą generatory odzieży, dostępne w internecie.

Print Friendly, PDF & Email