Dawid Zadrożny nowym piłkarzem ręcznym KSZO

Dawid Zadrożny, który ostatnio występował w lidze centralnej w ekipie KPR Legionowo, został nowym piłkarzem ręcznym KSZO.
22-letni Dawid jest wychowankiem Wisły Płock. To leworęczny rozgrywający, dysponujący 196 cm wzrostu. Nosi ksywkę „Wiewiór”, a prywatnie jego hobby, to sport, seriale i gotowanie.
Przypomnijmy tylko, że KSZO zasilili już Mateusz Bysiak – wychowanek Vive Kielce, rozgrywający, który ostatnio bronił barw AZS UJK Kielce, Łukasz Majchrzak – dotychczasowy gracz SMS Kielce i Grzegorz Sobut, który w ekipie KSZO występował w sezonie 2017/2018, a także był zawodnikiem Stali Mielec, Chrobrego Głogów i Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.
Natomiast kontraktów nie przedłużyli z naszym klubem dotychczasowy kapitan drużyny Maciej Jeżyna, który przeniósł się do Orląt Zwoleń, a także chyba kończący karierę sportową Sebastian Iskra oraz Jakub Ćwięka (będzie grał w Czuwaju Przemyśl), Damian Falasa (trafił do KSSPR Końskie), Michał Grabowski i Wiktor Jędrzejewski (wybrał ofertę KPR Legionowo).

fot. KPR Legionowo

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.