Znamy program Dni Ostrowca 2022. Bryska i Kali obok Sylwii Grzeszczak (zdjęcia, wideo, zapowiedź)

Bryska i Kali wystąpią obok Sylwii Grzeszczak  podczas Dni Ostrowca 2022, które zaplanowano na 27 i 28 sierpnia br. Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się robocze spotkanie dotyczące przygotowań do imprezy.

– Jak już wiadomo gwiazdą soboty będzie Sylwia Grzeszczak, której koncert zaplanowano na godz.19.30- mówi Jacek Kowalczyk, dyrektor MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tego dnia zagrają też „Maryland” i „Fever”. Z kolei w niedzielę na scenie na stadionie wystąpi Bryska, zaś później Kali.

Bryska to młoda artystka, która szturmem podbija rynek muzyczny. Jej piosenki rządzą na radiowych listach przebojów i osiągają świetnie wyniki w serwisach streamingowych. Z kolei Kali zapewne ucieszy miłośników rap. Artysta ma ponad 1 mld wyświetleń na YouTubie.

– Obok stadionu stanie olbrzymi plac zabaw, w tym złożony z drewnianych gier co spodobało się w Parku Miejskim. Staną też foodtrucki, ale w liczbie, jakiej na raz w Ostrowcu Świętokrzyskim jeszcze nie było- mówi dyrektor MCK.

W niedzielę wystąpią ostrowieckie młode talenty nie tylko wokalne, ale i taneczne. A od godz.15 nastąpi doroczna prezentacja dorobku spółek gminnych.

Fot. facebook (profile artystów)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.