Serial, który powstawał w Ostrowcu Świętokrzyskim już jesienią na antenie!

Jak poinformował CANAL+ Polska serial „Minuta ciszy”, do którego zdjęcia kręcono m.in. w Ostrowcu Świętokrzyskim, zobaczymy już jesienią na antenie stacji.
„Minuta ciszy” obok „The Office PL 2”, „Kruk 3” oraz zapowiadane po raz pierwszy serialowe produkcje własne CANAL+ Polska: „Belfer 3”, „Strange Angels” i „Sortownia” to pozycje, które kolejno trafią na CANAL+ do końca 2023 r.
Wśród kolejnych serialowych produkcji CANAL+ Polska znajdą się kryminały, dramaty obyczajowe i społeczne, komedie, jak i thrillery z wątkiem supernatural.
Ten miks gatunków wypełnia strategię programową serwisu, jaką jest różnorodność tematyczna portfolio.
– Polski widz i CANAL+ Polska kochają polskie seriale. Inwestycja we własne, oryginalne projekty to jeden z filarów naszej strategii, obok produkcji i koprodukcji filmów kinowych, które niedługo po kinowej premierze trafiają do widzów naszego serwisu – mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych w CANAL+ Polska.
Co do produkcji „Minuta ciszy” na długo przed premierą mówi się, że będzie kontrowersyjny i wywoła ożywioną dyskusję. Jak czytamy w opiniach krytyków, to pierwszy polski serial pokazujący kulisy funkcjonowania branży pogrzebowej. Sześcioodcinkowy serial wyreżyserował Jacek Lusiński, który jest również pomysłodawcą formatu. Wraz z Szymonem Augustyniakiem jest odpowiedzialny za scenariusz. Autorem zdjęć jest Witold Płóciennik, a producentem wykonawczym – Aurum Film.

Fot. Canal+ Polska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.