Kradli markowe perfumy

W dniu 25 lipca 2022 r., kilka minut przed godz. 17, w jednej z ostrowieckich drogerii, za liniami kas pracownik ochrony ujął dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Ich łupem padły trzy opakowania markowych perfum o wartości blisko 560 złotych.

-W trakcie czynności przy 20-latku policjanci ujawnili porcję suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ponadto pracujący nad tą sprawą mundurowi z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili, że obaj miłośnicy drogich pachnideł dokonali podobnych kradzieży kilka dni wcześniej. Odwiedzili oni kilka bowiem sklepów tej samej sieci i nie rozliczyli się za zabrany z półek towar.

W dniu 26 lipca 2022 r. mężczyźni usłyszeli zarzuty. 20-latek odpowie przed sądem łącznie za 4-krotną kradzież perfum o wartości ponad 2.300 złotych oraz posiadanie narkotyków, a 21-latek za 2-krotną kradzież i nie zapłacenie za skradziony towar o wartości ponad 1.100 złotych. Grozi im 5-letni pobyt w więzieniu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *