Vollmart zastępuje MERE

Po tym, jak z Ostrowca Świętokrzyskiego wycofała się sieć MERE, jej lokalizację od minionej soboty zastąpił Vollmart. To kolejny hard dyskont tej sieci w naszym kraju.

Hard dyskont to format placówki handlowej wyróżniającej się cenami przynajmniej o 20% niższymi niż w innych sklepach Co ważne, tak duże rabaty na produkty nie są promocjami czasowymi, a stałymi cenami.

Vollmart, jak słyszymy, zapewnia te ceny dzięki optymalizacji procesów handlowych oraz rezygnacji z kosztownego, często zbędnego wyposażenia, reklam oraz gazetek promocyjnych.

Towary w hard dyskoncie znajdują się bezpośrednio na paletach, a klienci mogą je brać prosto z kartonów i opakowań zbiorczych.

– W ofercie naszego hard dyskontu Vollmart znajdziesz: artykuły spożywcze (nabiał, kasze, alkohol, kawę i herbatę, słodycze, przekąski słone), napoje, dobrą chemię gospodarczą, kosmetyki , środki higieniczne i czyszczące, akcesoria kuchenne oraz artykuły sezonowe – czytamy na facebookowym profilu ostrowieckiego hard dyskontu.

Systematycznie pracujemy nad poszerzaniem oferty, aby móc zaoferować klientom jeszcze więcej towarów w najlepszych cenach.

– Aktualna sytuacja gospodarcza sprawia, że dziś klient poszukuje dobrych jakościowo produktów pierwszej potrzeby w najkorzystniejszej cenie. Oferujemy podstawowe artykuły spożywcze i przemysłowe o kilkanaście procent, a niektóre nawet 30-40% taniej niż w innych sklepach. Naszym optymalnym celem są ceny średnio niższe o 20% niż w lokalnej konkurencji i tej zasady się trzymamy – mówi Wiktor Sawosz, założyciel i Prezes Zarządu Vollmart.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *