Piotr Dasios podwójnym mistrzem Polski! Srebrne medale dla Katarzyny Korulczyk i Krzysztofa Sidowskiego

W Piwnicznej w ramach XIII Tauron Festiwalu Biegowego odbyły się Mistrzostwa Polski Masters w biegu na 10 kmi w półmaratonie.
Była to dla trenera UKS „Czwórka” Krzysztofa Sidowskiego wyjątkowa impreza, bo – jak podkreśla zdobył na niej swój 11 medal mistrzostw Polski. Wywalczył je startując w prawie wszystkich kategoriach wiekowych mistrzostw kraju MP, zaczynając od juniora młodszego, juniora, młodzieżowca, seniora, a teraz sięgając po srebro w grupie masters…
W tych samych zawodach wiceprezydent naszego miasta Piotr Dasios zdobył dwa złote medale w swojej kategorii wiekowej w biegu na 10 km i w półmaratonie.
Natomiast Katarzyna Korulczyk, nauczycielka języka angielskiego w LO Nr III, została srebrną medalistką w swojej kategorii wiekowej w biegu na 10 km, bijąc przy okazji swój rekord życiowy.
Na dystansie 10 km Kinga Myśliwska i Marcin Wiśniewski uplasowali się z kolei na czwartych lokatach, także bijąc rekordy życiowe. Gratulujemy!