Remis, jak porażka

III liga piłkarska kobiet. Grupa IV. *Inter Gnojnica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (1:1). B: Patrycja Szymańska w 36 i Wiktoria Latała w 66 min.

KSZO: Zienkowska – Zawadzka (46.K.Rutkowska), Chojnacka (85.M.Rutkowska), Kowalska (57.Żelazowska) – Jurecka, Bień, Zawolik (65.Tymowska), Krawczyk, Olszewska – Latała, Szymańska. Trener: Szymon Kroczek.

Tym razem w sobotnim, wyjazdowym meczu, podobnie jak do tego w Boguchwale, piłkarki KSZO 1929 podzieliły się punktami z gospodyniami, zawodniczkami Interu Gnojnice. Nasze panie prowadziły, ale do przerwy był remis. Po zmianie stron z kolei, to ostrowczanki wyrównały stan meczu.

– Mecz był wyrównany. My próbowaliśmy grać piłką, a zespół przeciwnika preferował długie podania z pominięciem drugiej linii –komentuje spotkanie nasz trener, Szymon Kroczek. -Dwa  gole straciliśmy po rzutach karnych. Nie pomagało nam także nierówne i wąskie boisko, do którego nie mogliśmy się zaadaptować. Szkoda straconych punktów, bo chcieliśmy wygrać i tylko po to jechaliśmy do Gnojnic. Ten remis jest dla nas porażką.

W następnej kolejce nasz zespół pauzuje. Natomiast 1 października o godzinie 12 podejmuje Pogorzankę Pogorzyce.

Z kolei już dziś, w Suchedniowie, nasze panie zagrają w finale Okręgowego Pucharu Polski z KSP Kielce.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.