Piotr Bukartyk wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego

Restauracji Primo w Ostrowcu Świętokrzyskim w najbliższy poniedziałek 17 października na koncert Piotra Bukartyka, który rozpocznie się o godz.19.

Organizatorzy zapowiadają niezwykle kameralne, wręcz intymne spotkanie z wyjątkowym artystą, który do PRIMO przyjeżdża z towarzyszeniem gitarzysty Krzysztofa Kawałko, by zaprezentować program „Radio, którego już nie ma”.

„Radio którego już nie ma” leży na Myśliwieckiej. Dokładnie w miejscu, w którym nadal stoi jego gmach. W czasach, kiedy dostać się tam było czymś wyjątkowym i zaszczytnym, Bukartyk był jednym ze szczęśliwców. Przez piętnaście lat, tydzień w tydzień nachodził redaktora Manna, odwdzięczając mu się za gościnę świeżymi piosenkami. Państwu się to nawet podobało, szczęście jednak nie trwa wiecznie i pewnego dnia państwo zmieniło zdanie. Cóż było robić – na wyprawę w poszukiwaniu nowego świata redaktor zabrał ze sobą parę osób, w tym Bukartyka i – co najważniejsze – swoich słuchaczy. Pokonali wspólnie mniej więcej 6 i pół kilometra i odnaleźli Nowy Świat I znowu jest jak dawniej, a nawet lepiej, bo teraz spotykają się we czterech – Bukartyk przychodzi jak zwykle z Krzyśkiem Kawałko, a redaktor Mann z Marianem. Za to na Myśliwieckiej podobno dudni – taki przeciąg – ale kto by tego słuchał …

W poniedziałek bilety dostępne tylko w Primo w cenie 75 PLN. Teraz bilety: 65 PLN przedsprzedaż w serwisie Kup Bilecik i w Primo.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *