Rozpoczęły się przygotowania do wyborów Miss Ostrowca Świętokrzyskiego (zdjęcia)

Bardzo ciekawie zapowiadają się wybory Miss Ostrowca Świętokrzyskiego 2022, które odbędą się w Ostrowieckim Browarze Kultury 11 grudnia br. Wszystko wskazuje, że do rywalizacji o koronę najpiękniejszej przystąpi dziesięć kandydatek.

Uczestniczki konkursu są już po pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się w Zmianie Klimatu i wstępnej sesji fotograficznej. Teraz czeka je okres przygotowań do finałowego wyjścia.

To co możemy zdradzić już dziś na wyborach Miss Ostrowca Świętokrzyskiego  i Powiatu Ostrowieckiego 2022 zobaczymy różne kreacje, które zaprezentują finalistki. Wśród nich będą projekty Nataszy Sikory młodej 15 letniej projektantki, która trzy miesiące temu na Radom Fashion Show otrzymała nagrodę publiczności.

Zapowiada się wyjątkowy wieczór.

Przypomnijmy, że organizatorem Miss Ostrowca Świętokrzyskiego i Miss Województwa Świętokrzyskiego jest Zbyszek Lisowski i jego Euro Media.

Więcej szczegółów na facebookowym profilu Miss Ostrowca Świętokrzyskiego.

Uwaga! Zgłoszenia jeszcze do 16 listopada

Przypomnijmy, że został uruchomiony został link  do wysyłania zgłoszeń kandydatek do wyboru Miss Ostrowca Świętokrzyskiego http://www.euromedia.kie.pl/mod/82/t/iP/cPath/9

Dostępny jest również specjalny facebookowy profil, Miss Ostrowca Św. to https://www.facebook.com/Miss-Ostrowca gdzie można dokonać zapisu do wyborów. Ostateczny termin to 16 listopada br.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *