O roli sztuki, kolorach i prawie autorskim. BWA  zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Let’s talk about art

O znaczeniu sztuki i artystów we współczesnym świecie, kolorów, ich energii i wzajemnego oddziaływania, a także roli artysty i wagi prawa autorskiego będą rozmawiać uczestnicy zaplanowanych na najbliższy czwartek zajęć z cyklu „LET’S TALK ABOUT ART.” Spotkanie poprowadzą wspólnie dyrektorka BWA Justyna Łada oraz Marta Dobrowolska – Wesołowska – na co dzień dyrektorka PSP NR 5, ale także założycielka i koordynatorka Ostrowieckiego Klubu Dyskusyjnego.

– Jak zawsze zapraszamy wszystkie osoby, które w przyjaznej atmosferze mają ochotę poćwiczyć swój angielski, ale także poznawać współczesną sztukę. Inspirując się aktualnymi wystawami „Przestrzeń Barw” Anny Wolskiekj oraz „Copyright Justyna Grodecka” będziemy szukali odpowiedzi na wiele aktualnych pytań. Jeśli chodzi o sztukę naszą uwagę skierujemy po raz kolejny na zagadnienie abstrakcji, zastanowimy się, czy sztuka jest wolna od inspiracji, cytatów i zapożyczeń, ale także jaka jest rola graffiti i streetartu – mówi dyrektorka BWA Ostrowiec Justyna Łada. –  Natomiast wchodząc w sferę społeczną porozmawiamy o poszanowaniu praw autorskich.

Warsztaty są bezpłatne i nie ma ograniczeń wiekowych. Odbędą się w czwartek (24 listopada) o godz. 18.00. Polecamy serdecznie!

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *