Nocne poszukiwania 33-latki

W nocy 22 listopada 2022 r., tuż po godz. 1, z domu w gminie Baćkowice, w stanie silnego wzburzenia emocjonalnego wyszła 33-letnia kobieta. Z pierwszych ustaleń wynikało, że poszła w kierunku kompleksu leśnego.

 -Poszukiwania utrudniała późna pora, mgła i gęste zalesienie, na szczęście działania  patrolu policji wsparte zostały przez zastęp Państwowej Straży Pożarnej ze specjalistycznym sprzętem, w tym kamerą termowizyjną –mówi młodszy aspirant Katarzyna Czesna –Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie. W rejon objęty poszukiwaniami udali się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie i jednostek podległych, w tym dwóch przewodników z psami tropiącymi. Wspierali ich strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Ożarowa, Wszachowa, Sadowia, Iwanisk i Baćkowic. Po całonocnych działaniach, o godz. 6.30 kobieta została odnaleziona przez policjantów z Wydziału Prewencji opatowskiej jednostki w rejonie kompleksu leśnego w odległości ok. 3 kilometrów od miejsca zamieszkania.

33-latka przekazana została pod opiekę przybyłej na miejsce załogi karetki pogotowia, którzy określili jej stan jako niezagrażający życiu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *