Polska Noc Kabaretowa 2023 dotrze do Ostrowca Świętokrzyskiego!

Mamy świetną informację dla wszystkich tych, którzy lubią się pośmiać i uwielbiają dobrą rozrywkę . 22 października br. do Ostrowca Świętokrzyskiego dotrze Polska Noc Kabaretowa 2023. Początek o godz.17 w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Świętokrzyskiej.
Jak zapewniają organizatorzy, nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury.
Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe. Kabaret Ani Mru-Mru – po raz pierwszy w Polskiej Nocy Kabaretowej, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski, Kabaret Smile poprowadzeni przez niezrównanego Bartosza Klauzinskiego.
Na jednej scenie największe gwiazdy kabaretowego Hollywood w premierowej odsłonie najlepszego humoru! Bilety już do nabycia na https://kabaretowebilety.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *