„Baśnioterapia” z Dominiką Ostałowską hitem ferii z MCK

7 lutego br. o godz.11 w sali wielofunkcyjnej Ostrowieckiego Browaru Kultury usłyszymy baśnie znane i lubiane w interpretacji Dominiki Ostałowskiej – aktorki teatralnej i filmowej. Na „Baśnioterapię” zaprasza MCK. Bilety w cenie 10,00 zł do nabycia od 1 lutego w kasie kina Etiuda. Rezerwacje indywidualne pod nr tel. 41 247 64 19, grupowe pod nr tel. 781 80 40 70. Rezerwacje ważne są do dnia 5.02.2023r.
W programie: „Jaś I Małgosia” − bracia Grimm (tłum. Rozalia Skiba), „Czerwony Kapturek” − bracia Grimm (tłum. Rozalia Skiba), „Śpiąca Królewna” − bracia Grimm (tłum. Rozalia Skiba), „Kopciuszek” − Charles Perrault (tłum. Katarzyna Zawadzka), „Brzydkie kaczątko” − J.Ch. Andersen (tłum. Cecylia Niewiadomska).
Dominiki Ostałowskiej nie ma co przedstawiać szczególnie naszym czytelnikom, bowiem to doskonale znana aktorka teatralna i filmowa. Największą popularność przyniosła jej rola Marty Mostowiak w serialu „M jak Miłość”. Zagrała w wielu filmach m.in. w „Łagodnej” Mariusza Trelińskiego, „Historiach miłosnych” Jerzego Stuhra, „Wojaczku” Lecha Majewskiego oraz „Daleka od okna” Jana Jakuba Kolskiego. Wystąpiła również w kilkunastu spektaklach Teatru Telewizji oraz w licznych słuchowiskach radiowych, za które była kilkakrotnie nagradzana.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *