Czesław Mozil solo (zapowiedź,wideo)

Doskonale znany i uwielbiany w Ostrowcu Świętokrzyskim, za sprawą licznych koncertów w nieistniejącym niestety klubie „Perspektywy” Czesław Mozil wraca na trasę. Aby go wysłuchać, trzeba wybrać się w piątek 10 lutego br. do Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koprzywnicy, albo 7 marca br. do ostrowieckiej Restauracji „PRIMO” (początek w obu przypadkach godz.19).
Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku. Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #Ideologiamozila [2], druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. Bilety do nabycia na www.czeslawspiewa.kupbilecik.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *