Dużo bramek pada w meczach sparingowych piłkarzy KSZO

Mecz sparingowy. *Wisła Puławy- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4:0 (1:0). B: Klichowicz (20), Banach (62), Retlewski (64, 71).

Wisła: Zieliński (46.Sapielak) – Bernard (46.Przywara), Błyszko (46.Majewski), Wiech (70.Błyszko), Cheba (46.Czajkowski), Puton (70.Janiczek), Skałecki (46.Kona), Ryszka (70.Wlaźlik), Klichowicz (46.Banach), Kargulewicz (46.Kołtański), Paluchowski (46.Retlewski).

KSZO (I połowa): Burek – Maidanevych, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Cukrowski – zawodnik testowany 3, Dziubiński, Nawrot – Brągiel, Mażysz, Bełczowski.
KSZO (II połowa): zawodnik testowany 4 – Maidanevych, zawodnik testowany 1, Mężyk, Cukrowski – Tymoshenko, Zimnicki, Dziubiński, Brągiel, zawodnik testowany 5, Zdyb.

Jak nasi piłkarze grają mecz sparingowy, to możemy obstawiać wysoki, iście hokejowy i adekwatny do tej pory roku wynik. Po przegranych 1:5 z Motorem Lublin i 0:6 z Siarką Tarnobrzeg oraz po środowej wygranej 6:0 z Koroną Rzeszów, dziś – w sobotę – podopieczni trenera Rafała Wójcika przegrali w Puławach z drugoligową Wisłą 0:4. Do przerwy nasza drużyna przegrywała po bramce, która padła po strzale Krystiana Putona i dobitce Mateusza Klichowicza.
Po zmianie stron, celnym strzałem z ostrego kąta popisał się Dominik Banach. Trzecią i czwartą bramkę KSZO stracił z kolei najpierw po celnej główce, a później zaskakującym strzale z dystansu Dawida Retlewskiego. W ekipie pomarańczowo-czarnych testowano aż pięciu piłkarzy.