Warsztaty rodzinne, czyli spotkajmy się w niedzielę w BWA

BWA Ostrowiec zaprasza 21 maja na kolejne warsztaty rodzinne. Tematem spotkania będą majowe święta – obchody Dnia Ziemi oraz Dzień Matki.

– Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę. Promocja sztuki współczesnej i jej różnych odsłon to podstawowe działania naszej galerii, ale ekologia jest równie ważna. Dlatego część spotkania wpisze się w obchody Dnia Ziemi i będzie związana z Matką Ziemią. Na tę okoliczność stworzymy hotele dla owadów, a z okazji nadchodzącego Dnia Mamy przygotujemy wyjątkowego artystyczne niespodzianki – mówi dyrektor BWA, Justyna Łada. – Zapraszamy do udziału dzieci wraz z opiekunami – rodzicami dziadkami lub rodzeństwem, by w kreatywnej przestrzeni galerii sztuki twórczo spędzić niedzielne przedpołudnie. Na spotkaniu wykonamy dwie, tematyczne prace artystyczne. Gwarantujemy przyjazną, serdeczną i wiosenną atmosferę.

Na warsztaty obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. W celu zgłoszenia udziału można dzwonić pod numer telefonu 41 263 20 48. Warsztaty odbędą się w godzinach. 11.00 – 13.00.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *