Umami Sushi zachwyca wyjątkowym smakiem

Na gastronomicznej mapie Ostrowca Świętokrzyskiego, swój debiut przeżywa właśnie restauracja Umami Sushi. Jest to miejsce klimatyczne, pełne uroku i niepowtarzalnego smaku, które warto polecić znajomym. Tym, którzy mieli okazję nie trzeba mówić, że właściwie wszystko co można tu zjeść jest absolutnym hitem.

Właściciele lokalu to młodzi ludzie z pasja, których wyróżnia wiedza, kreatywność
i umiejętność łączenia najlepszych jakościowo produktów, by urzekały smakiem. Nacieszyć można, także oko ponieważ na talerzach serwowane są kulinarne arcydzieła.

Nasza wizja na tę restaurację to stworzenie miejsca, do którego jak wpadniesz raz, to masz ochotę wrócić. Miejsca, z którego nie ucieka się z jedzeniem zapakowanym na wynos po to, aby zjeść je w domowym zaciszu, gdzie chcesz spędzić czas ze znajomymi czy rodziną – mówi szef kuchni Umami Sushi Paulina Krakowiak.

– Skupiliśmy się głównie  na sushi, które swój smak zawdzięcza świeżym
i smacznym produktom oraz niezawodnym dostawcom – dodaje szef kuchni Paulina Krakowiak.
W swoim menu Umami Sushi oferuje kilkanaście propozycji zestawów sushi i nieszablonowe kompozycje składników w „rolkach”. W karcie są również, przystawki, tatary rybne i oczywiście desery. Podróż po japońskiej kuchni warto wzbogacić o oryginalny smak alkoholi, dlatego też na miejscu w restauracji można skosztować trunków z wyselekcjonowanej karty alkoholi. Nowością są tzw. Poke Bowl, czyli opcje lunchowe. Ten przysmak – jak nazwa wskazuje – podawany jest w miseczce. Możecie zamówić je również w wersji vege. Dodatkową niespodzianką dla klientów będzie  możliwość skorzystania z sezonowej karty sushi.

Restauracja położona jest w samym sercu  Ostrowieckiego rynku pod adresem Rynek 52.
Z kuchnią dobrze koresponduje tu wystrój. Minimalistyczny, prosty, nieprzesadzony. Wnętrze utrzymane jest w spokojnych stonowanych barwach: dominują beże, delikatne brązy i biel. Umami Sushi może pochwalić się nie tylko pięknie wyeksponowanym podziemnym wnętrzem przedwojennej piwnicy z piaskowcem na ścianach, co nadaje wyjątkowy klimat temu miejscu, który jest tylko tłem dla pysznej kuchni i wykwintnego aperitifu. 

– Nie zamierzamy poprzestać tylko na tym. W planach, mamy także otwarcie ogródka restauracyjnego co niewątpliwie będzie zaskoczeniem dla odwiedzających nasz lokal, a dla Umami Sushi stanowić będzie element który wyróżni ją na tle Ostrowieckiego rynku – dodaje właściciel restauracji.

Po więcej informacji na temat naszej restauracji zapraszamy na profil Umami Sushi Ostrowiec na Facebooku oraz Instagramie umami.sushi.oc

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *