Wybieramy Ucznia Roku 2022/2023!

Już po raz trzydziesty drugi proponujemy naszym Czytelnikom udział w jednym z najstarszych i wciąż cieszącym się niegasnącym zainteresowaniem Plebiscyt „Uczeń Roku”.

Opieramy się w nim o zasady, które przyświecały nam od samego początku przedsięwzięcia, zainicjowanego wspólnie z Wydziałem Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Każda szkoła podstawowa wybiera uznanego w społeczności szkolnej ucznia, który prezentowany jest na łamach „Gazety Ostrowieckiej”. Nasi Czytelnicy, na tradycyjnych kuponach zamieszczonych na naszych łamach, mogą oddać swój głos i w ten sposób wybrać najlepszych z najlepszych uczniów. Zapewne ktoś może zapytać, dlaczego nie stawiamy na płatne SMS-y, czy internetową klikalność, które preferują niektóre wydawnictwa, ale my zawsze liczymy na Czytelnika, który sięgnie po papierowe wydanie „Gazety Ostrowieckiej”, zada sobie trud, aby wyciąć kupon i dostarczyć do naszej redakcji. W ten sposób eliminujemy też często występującą w głosowaniach SMS-owych przypadkowość. I chyba z tego powodu nasz plebiscyt od lat cieszy się wśród szkół i uczniów prestiżem. Nawet dziś już dorośli – przed laty wybrani najlepszymi uczniami z dumą i satysfakcją wspominają emocje towarzyszące „Uczniowi Roku”.

Kupony należy składać do 16 czerwca br. w siedzibie redakcji przy ul. Polnej 9G w Ostrowcu Świętokrzyskim w godz. od 9.00 do 13.00 lub zostawić w skrzynce pocztowej. Gala wręczenia nagród, oczywiście, planowana jest jeszcze przed wakacjami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *