Smolasty na Dniach Ostrowca i na ORW Festiwal!

Znamy drugiego artystę, po Agnieszce Chylińskiej, który wystąpi na Dniach Ostrowca 2023 na stadionie miejskim KSZO. Będzie to Smolasty, raper, którego uwielbia młode pokolenie, a jego utwory nucą wszyscy, jak również nie schodzą z playlist stacji radiowych. W ramach ogłoszonego na jego stronie terminarza Smolasty Summer Tour part 1 2023 i potwierdzonych informacji w Miejskim Centrum Kultury artysta pojawi się w naszym mieście 27 sierpnia br.

Kto chce go zobaczyć i wysłuchać wcześniej będzie mógł wybrać się na ORW Festiwal do Bałtowa już 30 czerwca, gdzie jest jedną z awizowanych gwiazd.

Smolasty wystąpił na gali Fryderyk Festiwal 2023 śpiewając swój największy przebój „Duże oczy”. Jego album „Almost Goat” bez powodzenia konkurował o statuetkę Fryderyka w kategorii album hip- hop. Obecnie ze stacji radiowych nie znikają jego dwa nowe utwory „Herbata z imbirem” i „Zombielend”.

Największym sukcesem Smolastego są jego koncerty, które przyciągają tysiące fanów. Doskonały kontakt z publicznością oraz spontaniczność Smolastego wywołują prawdziwy entuzjazm. Nie inaczej więc będzie i w Bałtowie na ORW Festiwal, i na Dniach Ostrowca.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *