Ostatnio tydzień wakacji w BWA

Zespół Biura Wystaw Artystycznych zaprasza na ostatnie wakacyjne zajęcia. We wtorek odbędą się warsztaty pod hasłem „WTORKI Z LEGENDAMI”, a w czwartek „KREATYWNE PODWÓRKO BWA”. Oba spotkania rozpoczynają się o godzinie 10.00.

– Po komiksowych wtorkach, wokół których pracowaliśmy w lipcu, sierpień stał się czasem legend. W przestrzeniach galerii prezentujemy między innymi pracę stworzoną przez legendy polskiej sztuki – obiekt w typie site specific przygotowany przez twórców działających pod wspólnym szyldem Super Grupa KRAKOWSKI UNDERGROUND, czyli Zbigniewa Liberę, Adama Rzepeckiego, Jerzego Kosałkę i Piotra Lutyńskiego, a nasze zajęcia krążą wokół legend ostrowieckich. Bazą naszych zajęć jest najnowsza miejska publikacja, czyli wznowione przez Urząd Miasta „Baśnie i legendy dawnego Ostrowca”, książka napisana przez zmarłego kilka lat temu Wojciecha Kotasiaka z ilustracjami Tadeusza Szypowskiego – wyjaśnia dyrektorka BWA Ostrowiec Justyna  Łada. – Natomiast zajęcia z cyklu „KREATYWNE PODWÓRKO BWA” to nasze flagowe działanie plenerowe. Zawsze jest mega wesoło i pozytywnie, a sztuki uczymy poprzez zabawę. Dlatego zapraszam serdecznie na ostatnie sierpniowe spotkania.

Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 41 263 20 48. Koszt udziału w spotkaniu „WTORKI Z LEGENDAMI” to 15 zł od dziecka, natomiast czwartkowe spotkanie na dziedzińcu OBK w ramach warsztatów „KREATYWNE PODWÓRKO BWA” jest bezpłatny.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *