Ambulans wiozący krew zderzył się z mercedesem

W dniu 14 października 2023 r., o godz. 9.55, w miejscowości Bieliny, 59-letni kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter, jadąc ul. Kielecka od strony miejscowości Wola Jachowa, wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu w ul. Batalionów Chłopskich, zderzył się z kierującym pojazdem uprzywilejowanym.

Jak poinformowało Biuro Prasowe KWP w Kielcach. Krew była transportowana ambulansem pojazdem uprzywilejowanym marki VW Transporter do Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim kierowanym przez 34–latka. Obaj kierujący buli trzeźwi. Ambulans jechał ul. Kielecką na wprost przez skrzyżowanie w kierunku miejscowości Huta Nowa na włączonych sygnałach świetlnych i dźwiękowych wykonującym manewr wyprzedzania ww. pojazdu. W wyniku zdarzenia pojazd marki VW przemieścił się uderzając w znak oraz ogrodzenie posesji, natomiast pojazd marki Mercedes najechał na chodnik oraz przepust wodny powodując uszkodzenia.

W wyniku zdarzenia 19-letni pasażer pojazdu marki VW doznał ogólnych obrażeń ciała i przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, gdzie pozostał na obserwacji.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Ambulans wiozący krew zderzył się z mercedesem

  • 15/10/2023 at 19:21
    Permalink

    Kielecki ,nie ostrowiecki nie piszcie bzdur

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *