Słodkie zestawy prezentowe z dedykowaną grafiką i logiem – prosto od Wawel

Upominek pełen słodkości to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą sprawić radość swoim pracownikom lub kontrahentom. Aby docenić ich w szczególny sposób, postaw na wysokiej jakości słodkie zestawy prezentowe z dedykowaną grafiką i logo od firmy Wawel.

Słodycze to najlepszy pomysł na prezent z każdej okazji. Potrafią szybko wprawić w dobry nastrój. Dlatego chcąc, żeby Twoje upominki był wyjątkowe, zobacz jakie kuferki i pudełka personalizowane znajdziesz w ofercie od firmy Wawel.

Wybierz jeden z wielu gotowych pomysłów

Słodkie zestawy prezentowe z dedykowaną grafiką i logiem, które z pewnością zachwycą Twoich pracowników, jak i kontrahentów, znajdziesz w ofercie od firmy Wawel. To mnóstwo słodkich kompozycji z kultowymi pralinkami Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy czekoladkami o smaku Cytrynówki, Wiśniówki albo Pigwówki. Na każdym z takich prezentów znajduje się miejsce na logo Twojej firmy. Co więcej, na niektórych z nich zmieszczą się nawet krótkie życzenia.

Jeśli szukasz eleganckiego upominku, możesz zdecydować się na Kuferek Classic z personalizowaną obwolutą. Jest to brązowe opakowanie, ze złotym logo firmy Wawel, które może zostać wypełnione wyśmienitymi pralinami. Prezent ten występuje w trzech wersjach gramaturowych – 250g/500g/900g. Z tego względu sprawdzi się zarówno wtedy, kiedy chcesz podarować pracownikom czy kontrahentom jakiś drobiazg, jak i wtedy, kiedy zależy Ci na czymś nieco większym. Całości dopełni świąteczna obwoluta z logotypem Twojej firmy.

Na personalizowany upominek na pewno sprawdzi się także Bombonierka z nakładką, z pralinkami w jednym z trzech znanych smaków – Malaga, Tiki Taki i Kasztanki. Chyba nie ma osoby, która by ich nie lubiła. Waży ona 330 g. Wspomniana nakładka ma świąteczną grafikę. Do tego znajduje się na niej miejsce na logo i krótkie życzenia.

Możesz stworzyć również swój własny zestaw

W firmie Wawel masz także możliwość skomponowania swoich własnych zestawów. To idealna alternatywa, jeśli zależy Ci na tym, żeby znalazły się w nich konkretne słodycze.

Słodkie zestawy prezentowe z dedykowaną grafiką i logiem mogą być zapakowane w kartonowe opakowania z nakładkami, w różnych rozmiarach i kształtach, ale do wyboru są też wiklinowe kosze, które świetnie sprawdzą się w przypadku nieco większych prezentów.

Kiedy podejmiesz już decyzję, co do tego w co chcesz, żeby zapakowane były słodycze, pora wybrać zawartość zestawów. Mogą być to cukierki czy też pralinki na wagę, jednego rodzaju albo mieszane. Przy większych zestawach mogą być to także słodycze konfekcjonowane, a w tym czekolady, miniczekolady.

Jeśli wybierzesz już konkretną opcję, poczekaj na wycenę. Ta jest indywidualna – zależy od rodzaju i wielkości zamówienia. Przy jego składaniu zostaniesz poproszony o przesłanie logotypu, a także życzeń, dzięki którym upominki będą jeszcze bardziej spersonalizowane.

Sprawdź ofertę prezentów dla firm i pracowników prosto od Wawel

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *