Artyści z topu na ORW Festiwal 2024 (zapowiedź, wideo)

Organizatorzy ORW Festiwal, którego drugą edycje zaplanowano w Bałtowie na  28-29 czerwca 2024r., zdradzają kolejna nazwiska artystów.

To dwudniowa impreza skierowanej dla miłośników hip- hopu i klubowych brzmień. Już jej pierwsza odsłona potwierdziła, że tego typu wydarzenia brakowało, aby mocno zaakcentować początek wakacji i po raz kolejny udowodniła, że Bałtowski Kompleks Turystyczny wyśmienicie nadaje się do muzycznych eventów.

Co do gwiazd piątkowego i sobotniego line-upu mamy już pierwsze nazwiska, które robią wrażenie.

W piątek 28 czerwca br. na scenie pojawi się PRO8L3M – od czasu debiutu w 2013 roku, grupa konsekwentnie utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Platynowe płyty, debiuty na jedynce listy OLIS, wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce – zespół jest zjawiskiem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Po zeszłorocznym występie publiczność oszalała wraz z Polską Wersją. Jano i Hinol ponownie wystąpią podczas tegorocznej odsłony. Na scenie pojawi się także, pochodzący z Opola Intruz, wystąpi z lokalnym ostrowieckim raperem – Obserwator Świata Faktów (OŚF). Przed festiwalowiczami jeszcze 3 odsłony rapowych gwiazd. Jesteście ciekawi kto pojawi się na festiwalu? Koniecznie obserwujcie stronę internetową oraz social media (https://orw.pl/).

To będzie mocne uderzenie dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej (EDM) – w sobotę na scenie Bassjackers. Ale to nie wszystko, fani trance’u mogą także liczyć na wspaniałe kawałki w wykonaniu Matt’a Bukovskiego. Jak podkreślają organizatorzy nie mogło zabraknąć także DJ Matysa, którego śmiało można określić mianem rezydenta festiwalu. W tym roku po raz pierwszy za konsoletą zobaczymy także Dj-kę, Maddson. Artystka kocha muzykę EDM, ale też mocniejsze brzmienia z gatunku hardstyle. Supportowała takie gwiazdy jak Juicy M, Sikdope, Blinders. To będzie naprawdę ciekawa edycja ORW Festiwal. Podczas dwóch dni odbędzie się 15 koncertów.

Aktualnie trwa sprzedaż drugiej puli biletów na wakacyjny festiwal. Bilety jednodniowe można kupić w cenie 119 zł, bilet dwudniowy 179 zł. II pula trwać będzie do 8 kwietnia bądź do wyczerpania zapasów.

Po ubiegłej edycji z pewnością możemy spodziewać się wyjątkowego klimatu. Jak zapewniają organizatorzy w tym roku na uczestników festiwalu czeka wiele niespodzianek.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *