Niespodzianka w Kielcach. Dali radę liderowi, przegrali z juniorami…

I liga piłki ręcznej. Grupa D. *SMS ZPRP II Kielce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29:28 (12:14).

SMS: Kaleta, Kosmal – Pilz 1, Chłopek 2, Biesiadecki, Kula 6, Sondej 2, Bieniek 3, Trzaskowski 6, Szczepański 2, Wojtalik, Cebulski 7. Trener: Mariusz Jurasik. Kary: 4 min. Karne: 4/3.

KSZO: Piątkowski, Kijewski – Bysiak 1, Sobut 6, Kogutowicz, Granat, Dąbrowski, Majchrzak 7, Chudzik 1, Skuciński, Świt 4, Makuła 2, Świstak, Chmielewski 4, Wojkowski 3, Jagiełło. Trener: Tomasz Radowiecki. Kary: 8 min. Karne: 5/5.

Sędziowali: Michał Cieślik i Piotr Oleksyk (obaj z Kielc). Widzów: 100.

Po zwycięstwie w sobotę z liderem z Chrzanowa, w czwartkowy wieczór w kieleckiej hali na tablicy świetlnej w 11 min. widniał wynik 1:7… Sądziliśmy, jak chyba wszyscy, że nasi szczypiorniści zmierzają do kolejnej wygranej. Jednak po kwadransie gry, juniorzy z Kielc na czele z wychowankiem KSZO Kacprem Kaletą w bramce, zaczęli odrabiać straty i po pierwszej połowie podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego prowadzili już tylko różnicą dwóch bramek.

Nikt nie spodziewał się chyba, że po zmianie stron nasza drużyna zagra słabiej i zejdzie z parkietu pokonana. Do 48 min. utrzymywała jeszcze dwubramkowe prowadzenie – 22:24, ale w końcu w 52 min. gospodarze wyrównali na 25:25. Jeszcze w 58 min. był remis 28:28, ale w ostatniej minucie Jakub Trzaskowski trafił do siatki naszej bramki i KSZO uległ młodej drużynie z Kielc.

9 marca KSZO wyjeżdża do Przemyśla na mecz z SRS.

One thought on “Niespodzianka w Kielcach. Dali radę liderowi, przegrali z juniorami…

• 01/03/2024 at 10:07

Trenerze masz chociaz odrobinę honoru.Ta druzyna przy tobie się marnuje. Nie kop butelek na meczu tylko daj im jakieś madre wskazówki jak im nie idzie.
    Zawodnik psuje 6 piłek z rzędu a ty zero reakcji ? I nadal jest na boisku. Panowie mają potencjał do gry co pokazli na meczu z chrzanowem ….ale są dobre i złe dni a jak trener nie reaguje na pomyłki na boisku. Prezesie Sz. to sory moze czas zmienić trenera .Przykre jest to ze ostrowieccy zawodnicy grzeją non stop ławę, a wydaje mi się że gorzej by nie zagrali .ale to swoi to można na nich ………je….