5 kwietnia przygotujcie się na wielką porcję sportów walki! Gala Sportów Walki One Punch

W pierwszy poświąteczny piątek, dokładnie 5 kwietnia o godz. 18, w ostrowieckiej hali przy ulicy Świętokrzyskiej 11 odbędzie się Gala Sportów Walki One Punch. Jest ona kontynuacją organizowanych przez nasz klub takich wcześniejszych projektów, jak Fighters Night oraz Angels of Glory, na których jak pamiętamy wystąpiła elita polskiego kickboxingu. Za organizacją tego eventu sportowego stoi nie kto inny, jak Grzegorz Wrzesień, który kład podwaliny pod rozwój sportów walki w naszym mieście, trenując chociażby zawodników w Ostrowieckim Klubie Sportów Walki, w tym naszą mistrzynię świata Ewę Pietrzykowską, a dziś wraz z Damianem Domagałą i Maciejem Kawińskim robi to w One Punch.

Tym razem w ringu w Ostrowcu Świętotokrzyskim zobaczymy m.in. Pawła Józefowicza – zawodnika z Dolnego Śląska, który ma na swoim koncie zawodowe mistrzostwo Polski K-1, a także złoty medal Pucharu Świata WAKO. Swoje umiejętności zaprezentuje również trzykrotny mistrz świata w K1 i mistrz Europy Pro-am K1 Rafał Kosiarski. Swoje umiejętności zademonstruje Adrian Gunia, mający na koncie brązowy medal mistrzostw Europy w boksie tajskim. Odbędą się także pojedynki o tytuł mistrza Polski w K1 i muay thai oraz zawodowców w walkach K1 w małych rękawicach. Patronat nad imprezą objęły polskie związki kickboxingu i muay tai.

Organizacja gali na taką skalę jest możliwa dzięki współpracy ostrowieckiego klubu z Tuco Promotions. Czyż można się więc dziwić, że gala będzie transmitowana na otwartym kanale Polsat? Bilety na wydarzenie sportowe, które można nabyć poprzez platformę kupbilecik.pl lub w siedzibie klubu przy Alei 3 Maja 3 kosztują od 40 do 250 zł na miejscówki w pobliżu ringu. Zapowiadają się nie lada emocje, bo czy kibice pamiętają kiedy ostatni raz obiekt w naszym mieście prezentował się na antenie ogólnopolskiej i kiedy w tak profesjonalnej imprezie sportowej?

Nasz klub One Punch znany jest ze swej działalności charytatywnej. Nie tak dawno był organizatorem w byłej restauracji „Ptaszek w klatce” gali, z której dochód przeznaczono na organizację siedziby klubu na Osiedlu Ogrody. Klub chętnie współpracuje z wychowankami ośrodka w Małachowie, gdzie organizuje treningi i przekazuje dary. Dziś siedziba klubu mieści się przy Alei 3 Maja. Pełen pasji Grzegorz Wrzesień ma nadzieję, że ostrowiecka gala będzie topowym produktem, który pozwoli organizacji na tworzenie kolejnych eventów, a klubowi na dalszy rozwój.

Na dziś karta walka przedstawia się następująco:

Rafael Gomes – Adrian Gunia

Maciej Kawiński (One Punch Ossolin) – Michał Piecuch (Gladiators Bełchatów

Rafał Pawłowski (House of Fgighters) – Kamil Siemaszko (Czerwony Smok)

Michał Benben (Gladiators Bełchatów/Palestra Warszawa) – Paweł Józefowicz (Kickboxer Wrocław/Fighter Nowa Sól)

Paweł Kozak – Stepan Knysow

Adam Kryszewski – Piotr Bulczyński

Armin Wilczewski – Mateusz Leński

Maciej Błażewicz – Patryk Fliśnik

Partnerami ostrowieckiej gali jest Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i Urząd Marszałkowski w Kielcach. Jednym z media patronów jest także Gazeta Ostrowiecka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *